TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

YALOVA HURDACI - YALOVADA HURDA ALAN FİRMA - BAKIR HURDA - ALÜMİNYUM HURDA

Türkiye Hurda olarak hizmet verdiğimiz illerden biri de Yalova'dır. Yalova geri dönüşüm ve hurdacılık sektöründe çok önemli bir yer tutmaktadır. Yalova hurdacılık sektöründe en önemli hurdaların başında bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası ve kağıt hurdası gelmektedir. Türkiye Hurda olarak amacımız Yalova ilindeki hurdalarınızı en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan almaktır.

İlginizi çekebilir: DÜZCE HURDACI - DÜZCE HURDA FİYATLARI

Yalovada hurdamı satmak istiyorum, yalovada demirci firması, yalova hurdacı telefonu
YALOVA HURDACI / YALOVA HURDA FİYATLARI


BAKIR HURDA 

Bakır hurda Yalova hurda sektörünün büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Bakır hurda demir hurdasından daha zor bulunan bir hurda cinsi olduğu için hurdacılık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır.


Bakır hurda soyma bakır, plaka bakır hurdası, trafo bakırı gibi birçok alt kategoriye ayrılmaktadır. Türkiye Hurda olarak bakır hurdalarınızı Yalova'da istediğiniz konumdan güncel fiyatlarla almaktayız.ALÜMİNYUM HURDA 

Alüminyum hurda, hurda metallerinin en değerlilerinden biridir. Yalova ilinde çok görülen

hurda türlerinden biri olan alüminyum hurda geri dönüşümü açısından çok önemli bir yer tutmaktadır. Geri dönüşümü sayesinde ülke ekonomisine de katkıda bulunan alüminyum hurda genellikle alüminyum sac, alüminyum profil ve alüminyum dan çıkma parçalar halinde bulunmaktadır. Alüminyum hurdalarınız Türkiye Hurda ile güncel fiyatlarla alınmaktadır.KAĞIT HURDA

Kağıt hurda genel hurda sektöründe çok önemli bir yer tuttuğu gibi Yalova hurda sektörününde vazgeçilmezidir.Kağıt hurda, kağıt sanayisinin ham maddesini oluşturmakla beraber kağıt üretimi için kullanılan ağaç sayısınıda azaltmaktadır. Kağıt hurda dönüşümlerimiz sayesinde  hem çevremizi korurken hem de kesilen ağaç sayısını azaltarak temiz hava sahasına katkıda bulunmaktayız. Yalova ilindeki kağıt hurdalarınız Türkiye Hurda firmamız tarafından en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan güvenilir bir şekilde alınmaktadır.

81 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.