TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

YALOVA HURDA - HURDA FİYATLARI - YALOVA HURDA ALANLAR

Yalova hurda alanlar ve hurda fiyatları bakımından, sektörünün gelişen illerinden biridir. Türkiye Hurda olarak Yalova ilinde profesyonel ve güncel fiyatlardan hurda alım satımı yapmaktayız. Genel olarak metal hurda içerisinde bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda ve sarı hurdası gibi çeşitleri bulunan ayrıyeten kağıt hurda ve plastik hurda gibi hurda çeşitleri yapılan hurdacılık sektöründe çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
BAKIR HURDA

Bakır hurda Yalova'da yoğun olarak hurda geri dönüşümünü yaptığımız bir metal

hurda çeşididir. Bakır parça üretimi yapan firmaların bulunduğu Yalova ilimizde Türkiye Hurda olarak alım satımını yapmaktayız. Bakır değerli bir maden olduğu için hurdası da oldukça değerli bir malzemedir. Bakır hurdalarınızı Türkiye Hurda güvencesiyle geri dönüşüme katılması için çalışmaktayız. Piyasada soyma bakır, bakır kablo, bakır sac ve bakır parçalar olarak hurda alım satımı gerçekleşmektedir.


DEMİR HURDA

Yalova'da demir hurda inşaat sektörünün vazgeçilmez metalidir. Demir hurda artan şantiyeler sebebiyle çokça çıkan bir hurda çeşididir. Demir hurda geri dönüşümü en çok yapılan hurda çeşitlerinden biridir ve en ağır metal hurdalardan biri olması nedeniyle satımı en çok yapılan hurdadır. Türkiye Hurda olarak demir hurdalarınızı Yalova bölgesinde istenilen mahalle ve zamanda alımı yapılmaktadır. İnşaat demiri, demir profil, demir sac ve demir çıkma parça olarak sektörde alım ve satımı gerçekleştiriliyor.


ALÜMİNYUM HURDA

Alüminyum hurda değerli bir hurda çeşididir. Alüminyum çeşidi çok olan bir malzemedir. Isıl işlem görmüş alüminyum hurdalar daha da değerlidir. Piyasada temperlenmiş alüminyum gibi alüminyum çeşitleri görmek mümkündür. Alüminyum profil, alüminyum sac, alüminyum lama ve çıkma alüminyum parçaların alım satımı yapılmaktadır. Türkiye Hurda olarak geri dönüşüme değer verdiğimiz Yalova bölgesinde alüminyum hurdalarınızın alım ve satımını müşteri memnuniyetini baz alarak profesyonel ve kaliteli bir hurdacılık hizmeti sunuyoruz

10 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.