TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

VAN HURDACI - VAN HURDA FİYATLARI

Türkiye Hurda - Van Hurda Fiyatları - Van Hurdacı


Van hurdacı hakkındaki hurda fiyatları, hurda alan firmalar gibi merak ettiğiniz konular için Türkiye Hurda olarak çeşitli hurdaların alım satımını gerçekleştirmek üzere kurulan bir firmayız.Van ilinde hizmet veren hurdacı firmalarımızla birlikte profesyonel bir tutum içerisindeyiz. Türkiye Hurda olarak isteklerinizi karşılamak için buradayız.


Hurda, malzemelerin atık olup artık işlevini gerçekleştirememesi sonucunda işe yaramayan nesnelerdir. Hurda denilince akla gelen ilk malzemeler metal türündeki hurdalardır. Metal ise bakır hurda, hurda alüminyum, hurda demir, sarı hurdası denilen malzemelerdir. Kağıt-karton atığı, plastik, cam gibi malzemelerde hurda alanında önemli geri dönüşüm hurdalarıdır.


İlginizi çekebilir: KAHRAMANMARAŞ HURDACI


Van İlinde Alüminyum Hurda Alan Firma


Alüminyum hurda sanayi sektörünün baş malzemesidir. Sanayide kullanılan çoğu malzeme hafifliği açısından alüminyumdan tercih ediliyor. Değerli bir malzeme olduğu için sanayiden çıkan hurda alüminyum parçaların satımını yapan değerli müşterilerimize ekstra gelir olarak ekonomilerine katkı sağlayacaktır. Alüminyum hurda profiller, alüminyum sac levhalar ve alüminyum lama gibi hurdaların alımı için Van hurdacı firmalarımızı hurdası satmak isteyen müşterilerimize yönlendiriyoruz

Van İlinde Bakır Hurda Alan Firmalar


Bakır hurda her alanda kullanılması nedeniyle bolca hurdası çıkan bir malzemedir. Değerli bir metal olan bakır, hurda olarak ise en güncel fiyatlarla hurdacılık hizmetini Van

Hurdacılar olarak vermekteyiz. Piyasada bakır hurdası genelde elektrik işlerinde kullanılmanın yanı sıra mutfak malzemelerinde çıkmaktadır. Soyma bakır, bakır sac, bakır lama, bakır bobin teli gibi malzemelerin alım satımı gerçekleşmektedir.


Van İlinde Plastik Hurda Alan Firmalar


Van ilinde ve Türkiye'de plastik, birçok üründe ve birçok sektörde kullanılan maddedir. Plastik dünya üzerinde doğaya karışması çok uzun yıllar alan bir malzeme olduğu için geri dönüşümü yapılması gereken yegane maddedir. Plastik doğada 7’den fazla çeşidi olan bir hurda malzemesidir. Doğada kirli görüntüler oluşturması nedeniyle hurda olarak alım satımı yapılması dışında daha mantıklı bir seçenek olmamaktadır. Plastiğin hurda olarak geri dönüşüme katılması hem müşterilerimizin gelir elde etmesini sağlamakta hem de doğanın temiz ve sağlıklı kalmasını sağlamaktayız. Hurda olarak pet şişeler, naylon poşetler, plastik bardak, plastik kaplar ve plastik borular gibi hurdaların alım satımı gerçekleşmektedir. Van'daki hurdacı firmaları sizlere yönlendirmekte ve hurdalarınızın alımını belirlenen en uygun fiyatlardan gerçekleştirmekteyiz.

46 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.