TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

TUNCELİ HURDA ALIM SATIM

Tunceli hurdacılık konusunda sektörde lider firmalardan biri olan Türkiye Hurda, Tunceli'de de hizmet vermektedir. İstanbul’un hurda konusunda önemli illerinden biri olan Maltepe, hurdacılık sektöründe sayılı illerden birisidir. Tunceli hurdacılık için önemli hurdaların arasından hurda kağıt, hurda plastik ve hurda demir gibi katma değerli geri dönüştürülebilir hurdaların merkezidir. Türkiye Hurda , verdiği hizmetle Tunceli'de bulunan hurdalarınızı en güncel fiyatla bulunduğu her saatte alabilir.İlginizi çekebilir: KAHRAMANMARAŞ HURDACI
KAĞIT VE KARTON HURDA

Nüfusun çok olduğu ve şehirleşmenin arttığı illerde ortaya çıkan hurda çeşitlerinden birisi kağıt-karton hurdadır. Kağıt hurdayı ise genellikle kullanılmış defterler, banka fişleri, kartonlar ,dergiler ve gazeteler oluşturuyor. Kağıt ve karton geri dönüşümü çok büyük önem taşır çünkü geri dönüştürülünce ham madde haliyle çeşitli alanlarda kullanılması mümkündür. Ek olarak geri kazandırılmasıyla ülke ekonomisine ve doğal dengenin korunmasını da sağlayan kağıt - karton hurda geri dönüşümüyle yok edilen ağaç sayısı azalır ve doğa korunur .Kağıt hurdanız Türkiye Hurda firmamızın Tunceli şubesinde güncel fiyatıyla alınır ve piyasaya geri kazandırılır.

PLASTİK HURDA

Plastik hurda, Tunceli ilinin hurda piyasasında büyük bir öneme sahiptir. . Plastik hurda genellikle muşambalar, pet şişeler, plastik kaplar, market poşetleri gibi sayamayacağımız bir çok çeşitleri vardır.Dünyamız doğasında yüzyıllarca bozunmaya uğramadan kalabilen plastik hurdaların doğamız geri dönüşümü büyük önem taşıyor. Plastik hurdaların piyasaya geri kazandırılması sayesinde hem şehir ekonomisi kalkınabilir hem de daha sağlıklı bir gelecekle karşılaşabiliriz. Türkiye Hurda olarak plastik hurdalarınızı en güncel fiyatlarla konumuzdan alıyoruz.

DEMİR HURDA

Demir hurda geri dönüşüm sektörünün çok bilinen ve sık kullanılan metal hurdalarındandır. Ek olarak demir endüstrisi ile birlikte kullanım alanı konusunda geniş bir üretim yelpazesi olan hurda türü, demir hurdasıdır. Tunceli ilimiz insan yoğunluğu ,merkezi yerlere yakınlığı, yüzey alanı genişliğinden ötürü demir hurdası açısından iyi bir potansiyel taşıyor. Demir hurdanın geri dönüştürülmesi ve kullanılması ilçe ve ülke ekonomisi için oldukça önemli. Çünkü inşaat, otomotiv, korkuluklar, döküm tavalar gibi birçok alanda demir kullanılır ve yüksek oranda geri dönüşüme müsait bir hurda olma özelliği taşır. Demir hurdanız varsa Türkiye Hurda‘nın sağladığı hizmet ile istediğiniz konumdan güncel ve iyi fiyat politikasıyla alınmaktadır.

21 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.