TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

TRABZON HURDACI

Trabzon hurda sektörü için Türkiye Hurda olarak hurda olan metal, bakır hurda, alüminyum hurda, hurda demir, sarı hurdası, kağıt-karton atığı, plastik cam atık gibi işlevini kaybetmiş hurdaların geri dönüşümünü sağlamak amacıyla hurda alım satımını yapan alanında başarılı ve güvenilir bir hurdacı firmasıyız.

İlginizi çekebilir: İSTANBUL HURDACI - İSTANBULDA HURDA ALAN FİRMALAR

Bakır Hurda Alan Firmalar

Bakır, elektriği diğer bütün metaller içinde elektriği iyi ileten metal olmasından dolayı büyük bir kullanım alanına sahiptir. Pazar alanlarında işlenmiş bakır hurdası çeşitleri (soyma bakır hurdası, tel bakır hurdası, plaka bakır hurdası gibi) geri dönüşüme katılarak tekrar kullanıma sunulur. Bakır hurdası çeşitlerinizi biz Trabzon'da Türkiyw Hurda olarak alım satımını gerçekleştiriyoruz


Alüminyum Hurda Alan Firmalar


Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunan ayrıca uzay ve havacılık sektörü başta

olmak üzere birçok sektörde kullanılan alüminyum işlevini kaybettiği zaman alüminyum hurdası olarak geri dönüşümü yapılarak tekrar kullanıma sunulur. Biz Türkiye Hurda ailesi olarak alüminyum hurdasının alım satımını yapmaktayız.


Kağıt-Karton Atık Alan Firmalar


Ağaçlardan kesilerek elde edilen kağıt-karton eşyalar daha fazla ağaç kesilmesini önlemek için geri dönüşüme katılır. Hurdaya çıkan kağıt-karton atıklarına örnek vermemiz gerekirse bunlar; A4 kağıdı hurdası, gazete hurdası, dergi ve kitap hurdaları gibidir. Trabzon ilimizde daha fazla ağaç kesilmemesi için kağıt karton geri dönüşümünü çok önemsiyoruz. Bu yüzden kağıt atıklarınızı ve karton atıklarınızı tartarak alım satımını yapmaktayız.

11 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.