TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

TOKAT HURDACILAR - TOKAT NİKSAR HURDACI

Tokat Hurdacı ailesi olarak çeşitli hurda malzemelerinin (alüminyum hurdası, metal hurdası, sarı hurdası, bakır hurdası gibi) alım satımını uzman kadromuzla yapmaktayız. Hurdalarınızın ve hurdalarımızın alım satımını tartarak gerçekleştiriyoruz

İlginizi çekebilir: MALATYA HURDACILIK - Malatya Hurda Fiyatları 2020

Tokat İlinde Bakır Hurda Alan Firmalar

Tokat ilinde bakır hurda alan firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Çeşitli şekillerde işlenen bakır hammaddesi (bakır talaşı, soyma bakır gibi) çeşitli sektörlerde kullanıldıktan sonra işlevini kaybeder kısacası hurdaya çıkar. Bizler Tokat 'da Türkiye Hurda olarak hurda bakır çeşitlerinin tamamını (soyma bakır hurdası, tel bakır hurdası, hurda bakır, lama bakır hurdası, plaka hurdası, bakır talaşı hurdası, soyma bakır hurdası, bakır talaşı hurdası gibi) tartarak alıyor ve satıyoruz.


Alüminyum Hurda Alan Firmalar


Alüminyum, doğada rezervi çok olan atom elementi 1880’li yıllarda bulunup kullanılmaya başlanmıştır.

Kullanılıp işlevini kaybeden işleniş alüminyum hurdaya ayrılır. Bizler Tokat hurda alımları için Türkiye Hurda ailesi olarak hurda alüminyumların alım satımını yapmaktayız. Hurda alüminyum alım satımını tartarak gerçekleştirmekteyiz.Kağıt-Karton Atık Alan Firmalar


Bilime çok büyük katkıları olmuş ve hala katkılar sağlamaya devam eden kağıt-karton işlevini kaybettikten sonra atık veya başka bir deyişle hurdaya ayrılır. Bizler Türkiye Hurda olarak kağıt-karton hurdasının ya da atıklarının alım satımını tartarak yapmaktayız.

148 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.