TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

TEKİRDAĞ HURDACI

Tekirdağ Süleymanpaşa Hurdacı var mı? Tekirdağ'da hurda alan firmalar?

Tekirdağ Hurda fiyatları nedir? gibi sorularınızı cevabı Türkiye Hurda sitemizde.


Tekirdağ Hurdacı sektörü için bu bölgede uzun süreli tecrübeleri sonucunda oluşan profesyonel iş tutumumuzla hizmet vermekteyiz. Hurda sektörünün önemli bölgelerinden biri olan TEKİRDAĞ metal hurda, kağıt ve karton atık, plastik atık ve cam atık gibi birçok hurdanın çıktığı bir yerdir. Metal hurda olarak alüminyum hurda, sarı hurdası, bakır hurdası, demir hurdası gibi atık hurdalar çıkmaktadır.


İlginizi çekebilir: SİLİVRİ HURDA ALIMI - SİLİVRİDE HURDA FİYATLARI

Bakır Hurda Alan Firmalar

Bakır hurdası madde olarak turuncu renk görünümlü bir metal olarak bilinir. Elektrik ve ısı

iletkenliği özellikleri iyi olduğu için genel olarak elektrik sektöründe kullanılmaktadır. Elektrik santralleri, elektrik kabloları, bakır sac, bakır lama gibi malzemelerden hurdaları çıkmaktadır. Bakır hurdası çıkan müşterilerimiz satım yapmak istediklerinde Tekirdağ Hurdacı firmalarımızı bakır hurdalarınızın alımı için sizlere yönlendirmekteyiz. Hurdalarınıza uygun fiyatlardan anlaşma yapılıp istenilen konumdan alımını araçlarımızla yapmaktayız.

Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Alüminyum hurda yenileşen sanayileşme ile birlikte önceki yıllara göre kullanımı oldukça

artan malzemelerden biridir. Hafifliği, yumuşak ve sert olarak bulunabilmesi kullanım açısından tercih nedenleridir. Alüminyum hurda piyasada Alüminyum profil, Alüminyum lama, Alüminyum sac, alüminyum içecek kutusu gibi ve sanayide başka hurda şekillerinde çıkmaktadır. Geri dönüşümü istenilen alüminyum hurdalarınızı Teknirdağ hurda alan firmalarımıza yönlendirerek alımlarını en uygun ve güncel fiyatlardan yapmaktayız. Demir Hurda Alan Firmalar

Demir hurdası günümüzde de çoğu sektörde kullanılan malzemelerden biridir. Demir hurdası geri dönüşüme kazandırılması gereken bir metal hurda çeşididir. Demir hurda piyasada inşaat demiri, demir sac, demir lama, talaş hurdası ve teneke hurdası gibi daha fazla çeşitli şekillerde hurda olarak bulunabilmektedir. Demir hurdası ağır ve güçlü bir malzeme olması nedeniyle inşaat sektöründe kullanımı oldukça yaygındır. Demir hurdalarınızın alım satım işleminin gerçekleşmesinde Tekirdağ hurda alan firmalarımız olarak piyasa bazlı uygun ve güncel fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.


6 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.