TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

SAMSUN HURDA SEKTÖRÜ

SAMSUNDA HURDA ALAN FİRMALAR - SAMSUN HURDA FİYATLARI


Samsun hurda sektöründe Türkiye Hurda olarak metal hurda, kağıt hurda, plastik hurda gibi hurdaların alımını yapmaktayız. Metal hurdalar içinde bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda ve pirinç hurdası bulunmaktadır. Türkiye Hurda olarak Samsun ilindeki hurdalarınızı güncel ve uygun fiyatlardan alarak siz müşterilerimize ek gelir sağlamasının yanı sıra dünyamıza da geri dönüşüm kazandırma amacıyla hizmet vermekteyiz.

İlginizi çekebilir: BOLU HURDACI - BOLU HURDA FİYATLARI

BAKIR HURDA


Samsun'da bakır hurda, metal hurdalar arasında en değerli hurda çeşitlerindendir. Bakır hurdalarınızı Samsun hurdacılarına vererek kendi ekonominize ek gelir sağlamanın yanında geri dönüşüm ile birlikte ülke ekonomisine de katkı sağlanmış olacaktır. Bakır hurdalar genel olarak soyma bakır tel, bakır sac, bakır kablo, bakır talaş gibi piyasada bulunmaktadır. Türkiye Hurda olarak bakır hurdalarınızı Samsun ilinde istenilen yerden uygun fiyatlarla alımı gerçekleştirilecektir.

ALÜMİNYUM HURDA


Alüminyum hurda çeşitleri saymakla bitmeyen madenlerden biridir. Samsun ilimiz, alüminyum hurdanın çok çıktığı bir bölgedir. Sanayileşmeyle birlikte alüminyum çokça kullanılmaya başlandığı için alüminyum hurdanın çok çıkmasına sebep olmaktadır. Türkiye Hurda olarak piyasada alüminyum profil, alüminyum sac, alüminyum lama, alüminyum talaş ve çıkma alüminyum hurdaların alımı konusunda Samsun'da hizmet vermekteyiz.


DEMİR HURDA


Samsun ilinde demir hurda, inşaat faaliyetlerinin artmasıyla birlikte hurdası bolca çıkan metal hurdalardandır. Demir hurdası ağır ve mukavemeti yüksek bir malzeme olduğu için inşaat sektöründe yaygın kullanıma sahiptir. Demir hurdalarınızı Türkiye Hurda olarak Samsun ilinde istenilen zaman ve konumdan alımı gerçekleştirilir. Demir hurda piyasada inşaat demir hurdası, demir sac, demir lama gibi türlerde alım ve satımı gerçekleştiriyor. Birçok Samsun'a bağlı bölgelede Türkiye Hurda olarak hurdacılık hizmetimiz en güvenilir ve müşteri memnuniyetine önem verilerek yapılmaktadır.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.