TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

SAKARYA HURDACI

Sakarya hurda alımı satımı için yaygın olarak metal hurda, kağıt hurda ve plastik hurda ticareti yapılmaktadır. Metal hurda olarak ise alüminyum hurda, bakır hurda, demir hurda ve sarı hurdası olarak bilinen pirinç alaşımı olan hurdaların alımı yapılmaktadır. Sakarya ilimiz organize sanayi bölgesi bulundurması sebebiyle de sanayi ve hurdacılık sektörlerinin gelişimine katkı sağlamaktadır.


İlginizi çekebilir: BOLU HURDACIHurda Demir Alan Firma

Hurda demir, inşaat sektörünün vazgeçilmez metalidir. Demir hurdasının geri dönüşümü maliyet açısından da ülke ekonomisine katkı sağlamakla birlikte Türkiye Hurda aracılığıyla atık olarak hurdacılara en iyi fiyattan satılması da şirketlerin yada fabrikaların ekstra gelir etmesini sağlayacaktır.


Alüminyum Hurda Alan Firma

Alüminyum hurdası, otomobil ve inşaat sektöründe oldukça yaygın kullanılan alüminyum profil, otomobil jantlarında, sert ve yumuşak bir halde bulunan torna freze işlemi görmüş alüminyum hurdaları çokça çıkmaktadır. İçeceklerin alüminyum kutuları Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde geri dönüştürülmesi gereken en önemli hurdasıdır. Türkiye Hurda olarak alüminyum hurdasının alımı konusunda piyasadaki en iyi fiyat teklifini vererek müşterilerimiz hurdasını yerinden alarak hizmet vermekteyiz.


Kağıt - Karton Hurda Alan Firma


Kağıt hurdası, Sakarya ilinde çeşitli semt ve mahallelerde depoları bulunan kağıt hurdaları içinde karton, A4 kağıtlar, gazete kağıtları, okul kitapları, çeşitli kitaplar, imalat artığı olan karton hurdaların alımını tartılarımızla tartıp yerinden alımını yapıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hurda alımı ve satımı için alanında uzman kişilerden oluşan ekibimizden detaylı bilgileri kolayca web sitemiz aracılığıyla alabilirsiniz.


Hurdaların geri dönüşümü için olan özel gayretimiz bir anlamda sosyal sorumluluktur ve hedef olarak ise korumacı bir toplum bilinci oluşturmak gibi önemli bir amaca hizmet etmektedir.

43 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.