TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

OSMANİYE HURDACI - OSMANİYE HURDA FİYATLARI

Osmaniye Hurdacı olarak çeşitli yapıdaki hurda eşyalarının (sarı hurdası, krom hurdası, metal hurdası, plastik hurdası gibi) tartarak alım satımını yapıyoruz. Hurdacılık sektöründe uzman ailemizle işimizi profesyonel yapan bir hurdacı firmasıyız.


İlginizi çekebilir: Hatay Hurda


Osmaniye Bakır Hurda Alan Firmalar


Bakır ısı ve elektrik iletkenliği yüksek olan bir metal türüdür bu yüzden çeşitli sektörlerde kullanım oranı yüksektir. Çeşitli bakır türleri( soyma bakır hurdası, tel bakır hurdası, plaka bakır hurdası gibi) çeşitli sektörlerde işlevini kaybettikten sonra yani hurda olduktan sonra geri dönüşümü yapılarak tekrar kullanılacak hale gelir. Biz de bakır hurdalarını tartarak alım satımını gerçekleştiriyoruz.Alüminyum Hurda Alan Firmalar


Alüminyum hurda, oksidasyona olan yüksek direnci ile çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. İşlevini kaybetmiş alüminyum hurdaları geri kazanım işlemlerinden sonra tekrar kullanılabilir hale getirilir. Biz Osmaniye Hurdacı firması olarak birçok hurda çeşidinin alım satımını yaptığımız gibi alüminyum hurdasının da tartarak alım satımını yapmaktayız.Kağıt Atık Alan Firmalar


Dünyamızda canlı yaşamı için en önemli yerlerden birine sahip olan oksijenin kaynağı

ağaçların kesilmesiyle elde edilen kağıtların ve kartonların işlevini kaybetmesiyle kağıt-karton atığı ya da bir başka deyimle kağıt-karton hurdası oluşur. Biz Osmaniye Hurdacı firması olarak kağıt karton atıklarını veya hurdalarını tartarak alım satımını yapıyoruz.

275 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.