TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

MALATYA HURDACILIK - Malatya Hurda Fiyatları 2020

Malatya hurdacılık hizmetleri için anlaşmalı firmalarımız ile birlikte Türkiye Hurda tarafından siz müşterilerimize yönlendirilerek en kaliteli hurda alım satımı olmasını amaçlamaktayız. Malatya ilimiz metal hurdacılığın en önemli yerlerinden biridir. Başta alüminyum hurda ve demir hurda gibi metal hurdalar çokça çıkmaktadır. Ayırca Malatya Hurda Fiyatları 2020 için de bizi takip edebilir, bizden fiyat alabilirsiniz.


İlginizi çekebilir:ADANA HURDACI - ADANA YÜREĞİR HURDACI - ADANA HURDA FİYATLARI


ALÜMİNYUM HURDA Alüminyum hurda özellikle Malatya ilinin sanayi bölgesinde çokça görülmektedir. Alüminyum hurda değerli bir hurda çeşididir. Isıl işlem görmüş ve çeşitli özellikte alüminyum çeşitleri bulunmaktadır. Piyasada alüminyum profil, alüminyum sac, alüminyum lama gibi çeşitleri bulunmaktadır .Malatya hurdacılık sektöründe Türkiye Hurda olarak alüminyum hurdalarınızı istenilen konumdan uygun fiyatlarla alımını yapmaktayız. DEMİR HURDA Demir hurda hurda sektörünün ağır ve dayanıklı parçasıdır. Demir hurda olarak alüminyumdan ağır olması nedeniyle daha çok ağırlıklarda satışı mümkün olan bir metal hurda çeşididir. Çevredeki kötü hurda görüntülerinden kurtulmak için hurdalarınızı geri dönüşüme vererek hem kendinize hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak mümkün. Demir hurdalar genellikle inşaat demiri, demir sac, demir lama, demir talaşı gibi çeşitlerde hurdaya verilmektedir. Malatya ilinde Türkiye Hurda olarak demir hurdalarınızın alımını en güncel fiyatlardan yapmaktayız. SARI HURDASI – PİRİNÇ HURDASI Sarı hurdası kullanım alanı olarak tesisat parçaları ve mukavemeti yüksek parçalarında kullanılmaktadır. Sarı hurdası piyasada musluk, vanalar, tesisat hatlarında oldukça yaygın kullanılmaktadır. Sarı hurdalarınızın Malatya'da Türkiye Hurda tarafından uygun ve güncel fiyatlardan alımı yapılmaktadır. İstenilen zamanda ve konumdan hurdalarınız alımını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


255 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.