TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

KONYA HURDACI

KONYA HURDA – KONYADA HURDA ALAN FİRMALAR


Konya hurda ve geri dönüşüm konusunda Türkiye Hurda olarak hizmet verdiğimiz bölgelerden biridir. Metal hurda ağırlıklı bir yer olmasının yanı sıra kağıt hurda gibi hurdaların da çok çıktığı bir ildir. Türkiye Hurda olarak demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, kağıt hurda ve plastik hurdalarınızı en güncel fiyatlardan Konya ilimizde istenilen mahalle ve konumdan alımını yapıyoruz.İlginizi çekebilir: ANTALYA HURDACI - ANTALYA HURDA FİYATLARI


KONYA DEMİR HURDACILIKDemir hurda Konya hurda bölgesinde üretimi yapan firmalar olması nedeniyle çokça çıkan bir hurda çeşididir. Demir hurda piyasada genel olarak demir profil, inşaat demiri, demir sac, çıkma demir hurdası olarak alım satımı yapılmaktadır. Türkiye hurda olarak demir hurdalarınızın alımını Sultangazi de istenilen konumdan ve güncel fiyatlardan alımı gerçekleştirilmektedir.

KONYA KAĞIT HURDA SEKTÖRÜKağıt hurda Konya bölgesinde esnaf ve nüfus yoğunluğu nedeniyle bolca çıkmaktadır. Kağıt hurdalar Türkiye Hurda olarak ilk önceliğimize aldığımız bir konudur kağıt hurda. Kağıtlar geri dönüşüme girmezse her gün dünyamızdan bir ağaç daha eksileceği bilincinde olduğumuz için Türkiye Hurda ve TohumX olarak özellikle üstüne düştüğümüz bir konu. Kağıt hurdalar piyasada okul kitapları, defterler, dergiler, gazete, mukavvalar ve A4 kağıtları gibi türevlerde hurda alım satımı yapılmakta. Kağıt hurdaların toplanması konusunda Konya bölgesinde Türkiye Hurda olarak en güncel fiyatlardan alımını yapmaktayız.


KONYADA ALÜMİNYUM HURDA SATIŞI


Alüminyum hurda, Konya geri dönüşüm bölgesinde demir hurda ile birlikte başı çeken metal hurdalardan birisidir. Alüminyum değerli bir metal hurda olması sebebiyle müşterilerimize de bir ek gelir sağlamanın yanında Türkiye Hurda adına geri dönüşüme verdiğimiz alüminyum hurdaları ülke ekonomimize de ekstra bir fayda sağlamakta. Alüminyum hurda piyasada çeşitli işlem görmüş şekillerde bulunur ve alüminyum profil, alüminyum sac, alüminyum lama gibi şekillerde de hurda sektöründe alımı satımı yapılmakta. Türkiye Hurda firmamız Konya bölgesinde de alüminyum hurdalarınızı istenilen konumdan güncel fiyat listesine göre almaktadır.

2 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.