TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

KOCAELİ HURDACI


Türkiye Hurda olarak hurdacılık sektöründe çalıştığımız illerden biri de Kocaeli'dir.Bu ilimiz organize sanayi bölgesini bünyesinde barındırdığı için hurdacılık sektörünün önde gelen illerinden biridir. Kocaeli ilinde yaygın olan hurda dönüşümü metal hurda, kağıt hurda ve plastik hurdadır. Metal hurda olarak alüminyum hurda, bakır hurda, sarı hurda, demir hurda; kağıt hurda olarak karton , kağıt gibi malzemelerin dönüşümünü yapmaktayız. Türkiye Hurda Kocaeli şubesi olarak amacımız en güncel fiyatlarla hurdalarınızı istediğiniz konumdan güvenilir bir şekilde almaktır. Hurda fiyatlarını www.tohumx.com internet adresinden almaktayız.Kocaeli hurda borsası, Kocaelinde hurda alan firma, kocaeli hrurdacı numarası
KOCAELİ HURDACI / KOCA ELİ HURDA FİYATLARI

İlginizi çekebilir: Ankara Hurdacı - Hurda Alan Firma

BAKIR HURDA

Bakır hurda, Kocaeli hurda piyasasında oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bakır hurda elektriği çok iyi ilettiği için elektrik sistemlerinden tutun mutfak aletlerine kadar kullanılmaktadır.Bakır hurdanın hurda sektörlerinde kullanılmasının en önemli nedenlerinden biri hurda değerinin yüksek olmasıdır. Firmamız en güncel fiyatlarla bakır hurda bakır hurdasını istediğiniz konumdan alıp geri dönüşümünü yapmaktadır.


KAĞIT HURDA

Türkiye Hurda olarak en önem verdiğimiz hurda çeşitlerinden biri de kağıt hurdadır. Kağıt,

Kağıt Karton Hurda Fiyatları- Hurdacı
KAĞIT HURDASI

hurda sektörünün en önemli malzemelerindendir. Geçmişten günümüze geri dönüşümde önemli bir yer kaplayan kağıt hurda Türkiye Hurda firmamızın Kocaeli şubesinde istenilen konumdan özenle alınıp diğer hurdalarımızın dönüştürüldüğü tesisimize götürülüp geri dönüşümü yapılmaktadır. Kaıt hurdaların okul kitapları, gazeteler , çeşitli dergiler, A4 sayfaları gibi çeşitleri vardır.Kocaeli hurdacı firalarımızla beraber sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.


DEMİR HURDA

Demir hurda metal hurda sektörünün başlarında gelmektedir. Aynı zamanda demir endüstriyelinde kullanım alanı en geniş olan hurda demir hurdasıdır.

Metal hurda fiyatları ve metal hurdası hakkındaki her şey
DEMİR HURDASI

Kocaeli ilimiz fabrika açısından yoğun bir il olduğu için demir hurda bakımından oldukça zengindir. Demir hurdanın geri dönüşümü ülkemiz adına da oldukça önemli bir yer tutmaktadır çümkü otomotiv sektörü, inşaat sektörü gibi çoğu yerde demir hurda kullanılmaktadır. Demir hurdalarınız firmamız tarafından istediğiniz konumdan alınmaktadır.


21 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.