TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

KIRKLARELİ HURDACI

Kırklareli atık hurda dönüşümü olarak önem verdiğimiz illerden biridir.Atık hurda olarak genellikle kağıt hurda plastik hurda, demir hurda ve bakır hurda çıkmaktadır.Türkiye Hurda olarak amacımız Kırklareli'nde ki atık hurdalarınızı geri dönüştürerek Kırklareli'ni daha yaşanabilir bir hale getirmektir.Hurdalarınız en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan alınmaktadır.


Demir -bakır -plastik hurda ve hurdacı
KIRKLARELİ HURDACI

İlginizi çekebilir: YALOVA HURDACI - HURDA FİYATLARI

Plastik Hurda

Plastik hurda Kırklareli hurdalarının büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Plastik hurda genellikle naylonlar, şişeler, kaplar, alışveriş poşetleri olarak bulunmaktadır.Doğada yüzyıllarca bozulmadan kalabilen plastik hurdaların geri dönüşümü çok önemlidir. Plastik hurdaların geri dönüşümü sayesinde hem ülke ekonomisi kalkınabilir hem de daha iyi bir gelecek sağlanabilir. Türkiye Hurda olarak plastik hurdalarınızı en güncel fiyatlarla almaktayız.


Demir Hurda

Demir hurda birçok sanayi dalında kullanılmasının yanında Kırklareli ilinde genellikle inşaat

yıkımlarında ve yapımlarında ortaya çıkmaktadır. Kırklareli ili yeni yapılanmaya başlayan bir il olduğu için inşaat yapımları ve yıkımları günden güne artmaktadır. Türkiye Hurda olarak Kırklareli'nde ki demir hurdalarınız firmamız tarafından en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan alınmaktadır.


Bakır Hurda


Kırklareli'nde çokça bulunan hurdalardan biri de bakır hurdalardır. Bakır hurdalar kolayca

şekil alabilmesi ve elektriği çok iyi iletmesi nedeniyle inşaat, elektrik elektronik ve ulaşım sanayi gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Bakır üretimi günden güne orantısız bir şekilde arttığı için bakır hurdalarının geri dönüştürülmesinin önemi de günden güne artmaktadır. Genellikle soyma bakır olarak bulunan bakır hurdalarınız Türkiye Hurda firmamız tarafından en güncel fiyatlarla Kırklareli ilinden istediğiniz konumdan alınmaktadır.

25 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.