TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

KİLİS HURDACI - HURDA ALIMI

Kilis hurdacı olarak hizmet veren firmalarımızın Türkiye Hurda tarafından yönlendirilerek güncel ve uygun fiyatlardan hurdalarınızı almaktayız. Bu bölgede nüfus çoğunluğu olması nedeniyle hurda çeşitleri olarak metal hurda ve kağıt-karton atık hurdaları çokça çıkmaktadır. Türkiye Hurda olarak güncel fiyatlarla hurda alan firmalarımızı siz değerli müşterilerimize yönlendirerek profesyonel hizmeti amaçlıyoruz.


İlginizi çekebilir: GAZİANTEP HURDACI
BAKIR HURDA

Bakır hurda genellikle elektronik sektörünün vazgeçilmez malzemesidir.Kilis ilindeki

elektronikçilerden bolca çıkan bakır hurdasının alımını Türkiye Hurda olarak profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bakır hurdalar genelde bakır kablo, bakır sac, soyma bakır, trafo bakırı gibi bakır hurdaların alımını yapılmaktadır. İstenilen konumdan ve zamanda Türkiye Hurda olarak Kilis ilindeki bakır hurdalarınız alımını gerçekleştiriyoruz.KAĞIT KARTON HURDA

Kağıt ve karton hurda Kilis bölgesindeki nüfus yoğunluğu nedeniyle çok çıkan hurdalardan biridir. Kağıt ve karton hurdalar Türkiye Hurda ve TohumX markası olarak en önem verdiğimiz sorunların başında gelmekte. Kağıt ve karton hurdaların geri dönüşümünü sağlamak için hurda alan firmalarımızı siz müşterilerimize yönlendirerek elinizdeki kağıt ve karton atıkların alımını gerçekleştiriyoruz. Kağıt ve karton hurdalar piyasada okul kitapları, defterler, dergi, gazete ve A4 kağıtları olarak bulunmaktadır. Türkiye Hurda olarak kağıt ve karton hurdalarda en güncel ve uygun fiyatlardan alım yapmaktayız.

Alüminyum Hurda Alan Firmalar


Alüminyum hurda gelişen sanayileşme ile birlikte önceki yıllara göre kullanımı oldukça artan malzemelerden biridir. Hafifliği, yumuşak ve sert olarak bulunabilmesi kullanım açısından tercih nedenleridir. Alüminyum hurdası dediğimiz ürün piyasada Alüminyum profil, Alüminyum lama, Alüminyum sac, alüminyum içecek kutusu gibi ve sanayide başka hurda şekillerinde çıkmaktadır. Geri dönüşümü istenilen alüminyum hurdalarınızı Kilis ilinde geri dönüşüm ürünü alan firmalarımıza yönlendirerek alımlarını en uygun ve güncel fiyatlardan yapmaktayız.

21 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.