TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

KARS HURDA - KARS HURDA FİYATLARI

Kars hurda fiyatları nasıl? Kars'ta hurda alan yerler neresi? Kars için en iyi hurda ve geri dönüşüm atığı fiyatı alan yerler neresidir gibi sorularınız için Türkiye Hurda'ya ulaşabilirsiniz.

Kars hurda fiyatları nasıl? Kars'ta hurda alan yerler neresi? Kars için en iyi hurda ve geri dönüşüm atığı fiyatı alan yerler neresidir gibi sorularınız için Türkiye Hurda 'ya ulaşabilirsiniz.

makine hurdası, kablo hurdası gibi) güncel fiyatlarla almaktayız.İlginizi çekebilir: ARDAHAN HURDACI - ARDAHAN HURDA ALIM SATIM

Metal Hurdası Alan Firmalar


Günümüzde hemen hemen her sektörde kullanılan metaller kendi aralarında soy metaller ve

soy olmayan metaller olarak sınıflandırılabilir. Biz Türkiye Hurda firması olarak DKP Hurda metal, bina fabrika yıkım hurdası, hurda balans, hurda demir boru, pik talaş hurdası, demir talaşı hurdası, teneke hurdası, toplama demir hurdası gibi metal hurdalarını güncel fiyatlarla ve profesyonel alan bir firmayız.Kablo Hurdası Alan Firmalar


Çelik zırhlı kablo, fare yemez kablo, yer altı enerji kablosu gibi çeşitli yapıda bulunan kablolar başta telekomünikasyon sektörü olmak üzere hemen hemen her sektörde görebiliriz. İşlevini kaybeden yer altı enerji kablo hurdası, hurda antigron kablosu, hurda ttr kablosu, hurda İç Tesisat Kablosu (Kalın Tek Damar), Hurda Kablo %50 Bakır,Hurda Kablo %40 Bakır, Hurda Kablo %30 Bakır, karışık kablo hurdası gibi kablo hurdalarını güncel fiyatlarla almaktayız.


Alüminyum Hurdası Alan Firmalar


Günlük hayatta mutfak gereçleri, motosikletlerde görebileceğimiz alüminyum başta uzay ve

havacılık sanayiinde, yüksek dayanıklılık özelliğinden dolayı da taşımacılık ve inşaat sanayiinde geniş kullanım alanına sahiptir. Alüminyum Meşrubat Kutu hurdası, Alüminyumlu Petek hurdası, Araiş Beyaz Alüminyum hurdası, Alüminyum İmalat Artığı, Ofset Matbaa Kalıbı hurdası, Alüminyum Profil Boyasız hurdası, Alüminyum Talaşı hurdası, Alikobant Kompozit hurdası Sert Alüminyum hurdası, Hurda Jant gibi işlevini kaybetmiş ya da hurdaya ayrılmış alüminyum ürünlerinin alımını güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

29 görüntüleme

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.