TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

İZMİR HURDACI

Türkiye Hurda olarak hizmet verdiğimiz illerden biri de İzmir'dir. İzmir hurdacılık sektöründe Türkiye'nin başta gelen illerinden biridir.Bünyesinde demir çelik fabrikalarından tutun içecek fabrikalarına kadar büyük bir üretim gücüne sahip olan İzmir ilinde hurdalarınızın geri dönüşümünü yapmaktayız.İzmir nüfusunun da oldukça çok olmasından dolayı geri dönüşüm çok önemlidir.İzmir de hurdacılık sektöründe en çok karşılaştığımız atıklar demir hurda, kağıt hurda, plastik hurdadır.Amacımız İzmir ilindeki atık hurdalarınızı en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan güvenli bir şekilde almaktır.

İlginizi çekebilir: ANKARA HURDACI - ANKARADA HURDA ALAN FİRMAKAĞIT HURDA

Nüfusun çok olduğu illerde en çok karşılaşılan hurda türlerinden biri kağıt hurdalardır. Kağıt hurdaları genellikle kullanılamayacak duruma gelen her kağıt, karton çeşitleri, mukavvalar,

kağıt hurda - kitap atık

dergiler oluşturmaktadır. Kağıt hurda geri dönüşümü çok önemlidir çünkü dönüştürüldükten sonra ham madde olarak kullanılıp yeniden işlevsel hale getirilmektedir. Bunun yanında geri dönüşümü sayesinde ülke ekonomisine de katkıda bulunan kağıt hurda dönüşümü sayesinde kesilen ağaç sayısı da azalarak doğaya verilen zarar en aza indirgenmeye çalışılmaktadır.Kağıt hurdalarınız Türkiye Hurda firmamızın İzmir şubesinde 7/24 hizmetinizdedir.


PLASTİK HURDA

Plastik hurda İzmir'de en çok çıkan hurda türüdür.Yoğun nüfusun bulunduğu İzmir'de çıkan plastik hurdalar genellikle pet şişeler, naylon şeffaf hurdalar, plastik boru hurdaları, evde tek kullanımlık plastik atıklar şeklinde bulunmaktadır. Neredeyse her yerde karşımıza çıkan

plastik atıkların geri dönüşümü oldukça önemlidir çünkü plastik hurdalar geri dönüştürülmediği takdirde doğada yüzyıllarca yapısını bozmadan kalabilmekte ve çevreyi kirletmektedir.Türkiye Hurda firmamız İzmir ilinde ki plastik hurdalarınızı en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan alıp geri dönüşümünü yapmaktadır.DEMİR HURDA

Demir hurda İzmir hurda sektörünün önemli bir kısmını kaplamaktadır. Sürekli artan nüfus yüzünden yeni yapılanmalara ev sahipliği yapan İzmir'de çıkan demir hurda miktarı günden güne artmaktadır.


Demir metal içerikli araba hurdası

İzmir'de genellikle inşaat yıkımlarında ortaya çıkan demir hurda İzmir'in bünyesinde bulundurduğu demir çelik fabrikalarında da oldukça çok açığa çıkmaktadır. Demir hurda olarak genellikle alımını yaptığımız hurda çeşitleri; alüminyum hurdalar, bakır hurdalar, metal hurdalar, kablo hurdalardır. Türkiye Hurda firmamız İzmir ilinde ki demir hurdalarınızı en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan almaktadır.

27 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.