TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

İSTANBUL HURDACI - İSTANBULDA HURDA ALAN FİRMALAR


Türkiye Hurda ekibimiz İstanbul hurda sektörü, İstanbul'da hurda alan firmalar, istanbuldaki hurda ve geri dönüşüm sektörü için sorularınız için tam olarak doğru adres. Yazımızda Türkiye Hurda olarak sorularınızı cevaplıyor ve hizmetlerimizle isteklerinizi karşılıyoruz.


Türkiye hurda firmamız metal hurdaları, plastik hurdaları ve kağıt karton hurdalarını geri dönüşüme kazandırmayı hedefliyor. Kentsel dönüşümün ve bina yıkımlarının yapıldığı İstanbul için hurda alım satımlarını en güncel fiyatlarla Türkiye Hurda firması olarak gerçekleştiriyoruz. İstanbul içerisindeki hurda alım satım hizmetlerimizi hızlı bir şekilde firmalarımızı size ulaştırarak sürdürüyoruz.

İlginizi çekebilir: KOCAELİ HURDACI - KOCAELİ HURDA FİYATLARI
METAL HURDA - METAL HURDA ALAN FİRMA


Metal hurda, İstanbul ilinde oldukça yoğun alım ve satımını yaptığımız hurda çeşididir. Metal hurdalar piyasada demir hurda, alüminyum hurda, bakır hurda ve sarı hurdası olarak bulunmaktadır. Demir hurda İstanbul bölgesinde oluşan şantiyelerin artması sebebiyle en çok çıkan hurdalardan biridir. Demir hurda piyasada inşaat demiri, demir profil, demir sac ve işlenmiş demir parçalar olarak hurda alım satımı yapılmaktadır. Türkiye Hurda olarak demir hurdalarınızın alımını en güncel fiyatlarla İstanbul ilinde istenilen konumdan yapmaktayız.


istanbul metal hurda
İSTANBUL METAL HURDABİNA YIKIM SÖKÜM HİZMETLERİ


Özellikle kentsel dönüşümün etkisiyle olan bina yıkımları için güvenlik en üst seviyede olmalıdır. Bina yıkımlarında insan sağlığı ve çevre güvenliği için çeşitli tedbirler almak şart. Bunun bilincinde olan ekiplerimiz bu süreci tedbirleri en yüksek düzeyde tutarak bina yıkım sökümünü gerçekleştiriyor. Bunun karşılığında sizlerden açığa çıkan hurdaları alıyoruz ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bina yıkım- söküm işlemlerinden sonra ortaya çıkan hurdaların alımını da Türkiye hurda olarak hurda alan firmalarımızı yönlendirerek hurdaların alımını en güncel fiyatlardan yapmaktayız. Türkiye Hurda olarak İstanbul bölgesinde Bina Yıkım- Söküm işlerini yapacak ekibimizi istenilen konuma en hızlı şekilde yönlendirerek faaliyetlerin başlamasını sağlıyoruz.


BAKIR HURDA - BAKIR HURDA ALIMI


Bakır hurda, müşterilerimize hurda sektöründe oldukça ek gelir sağlayan bir hurda çeşididir. Bakır hurda değerli olması nedeniyle geri dönüşümü de oldukça önemli bir hurdadır. Hurdacılık sektöründe piyasada soyma bakır, bakır kablo, bakır tel, bakır sac ve işlenmiş bakır parça gibi şekillerde alım ve satımı gerçekleştirilmekte. Türkiye hurda olarak İstanbul'da ister Avrupa yakasında, isterseniz Asya yakasında, bakır hurdalarınızı en güncel fiyatlardan yapılan anlaşmalarla hızlı ve güvenli bir şekilde alımını yapmaktayız.
ALÜMİNYUM HURDA - ALÜMİNYUM HURDA ALIMI


Alüminyum hurda, malzeme olarak hafif ve mukavemeti yüksek bir malzeme olduğu için sanayi sektöründe oldukça çok tercih ediliyor. Alüminyum hurda bakır hurdadan sonra en değerli hurda çeşitlerindendir. Alüminyum hurdaların geri dönüşüme sokulması için Türkiye Hurda olarak yoğun şekilde çalışma yapmaktayız. Alüminyum hurdalar piyasada alüminyum profil, alüminyum sac, alüminyumlama, alüminyum talaş ve işlenmiş alüminyum parça gibi şekillerde alım satımı yapılmaktadır. İstanbul bölgesindeki alüminyum hurdalarınız güvenli ve hızlı alım satımı için Türkiye Hurda olarak hizmet vermekteyiz.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.