TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

HATAY HURDACI

Hatay hurda sektörü için TohumX olarak tüm Türkiye'de hurda alım satım hizmeti veren hurda firmalarını siz değerli müşterilerimize yönlendirmekteyiz. Hatayda hurda olarak alım satımı yapılan metal hurdalar ve diğer hurdalar vardır. Metal hurda olarak alüminyum hurda, bakır hurda, demir hurda ve sarı hurdası diğer hurda alımı satımı yapılan malzemeler ise cam, plastik ve kağıt-karton hurdalarıdır. Geri dönüşüm doğayı koruma amacıyla ortaya çıkmıştır. Bu hurda olarak çıkan malzemeler geri dönüşüme girmesini halinde hem ülkemizin ekonomisine gelir sağlamış olmanın yanı sıra doğanın korunması ve temiz kalması noktasında da büyük öneme sahiptir.


İlginizi çekebilir: Trabzon Hurdacı - Trabzon Geri Dönüşüm


Demir Hurda Alan Firmalar


Demir hurda ağır ve sağlam bir metal olması nedeniyle piyasada çokça kullanılan bir malzemedir. Demir parça imalatında kullanılan ve dökümü yapılan bir maden. Piyasada demir hurdası çıkma demir, imalat artığı, inşaat demiri, demir levhalar ve benzeri demir hurda parçaları olarak Hatay ilinde anlaşmalı Türkiye Hurda firmaları tarafından alımı ve satımı gerçekleşmektedir.


Kağıt- Karton Alan Firmalar

Kağıt atığı geri dönüşüm açısından çok uygun ve kolay bir malzemedir. Kağıt-karton atığının geri dönüşümde ki payı çok büyüktür. Türkiye'deki hurdacılar olarak olarak piyasada ki kağıt ve karton atığının geri dönüşüme olan katkısından dolayı daha istekli bir şekilde çalışmaktayız. Müşterilerimize en uygun fiyatlardan alımını yapmak için çabalamakta istenilen herhangi yerden hurdalar alınır. Kağıt ve kartonun geri dönüşümle doğa için olan önemini siz müşterilerimize ve dünyaya anlatmak için elimizden gelen bütün çabayı Türkiye Hurda ve TohumX olarak sarf etmekteyiz.


Sarı Hurdası Alan Firmalar


Sarı hurda her piyasada çokça kullanılan mukavemeti güçlü bir metaldir. Sarı hurdası sarı pirinç metali, çinko ve bakır hurdalarının karışımı olarak oluşan bir hurda çeşididir. Piyasada metal sektöründe vana, musluk gibi parçalardan çıkan hurdalar sarı hurdasıdır. Elinizde bulunan bu tür hurdaların alımını Hatay hurdacılık sektörü firmalarından size en yakın olanı yönlendirip belirlenen fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

31 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.