TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

GÜMÜŞHANE HURDACI

Gümüşhane hurdacılık sektörü için Türkiye Hurda olarak yıllardır hizmet veren kendi bölgesinde kaliteli ve profesyonel bir tutumda hurda alımı ve satımı yapan firmalardır. Hurdacılık olarak hizmet veren firmalarımız metal hurda olarak alüminyum hurda, bakır hurda, demir hurda, sarı hurdası, kağıt hurda ve plastik hurdalarınızı yerinden alıp, ilk öncelikleri müşteri memnuniyeti olan yerlerdir.

İlginizi çekebilir: TOKAT HURDACILAR - TOKAT NİKSAR HURDACI
Demir Hurda Alan Firmalar


Hurda demir hurdacılığın vazgeçilmez metal malzemesidir. İnşaat sektörünün hurdası olarak bilinen demir hurda piyasada geri dönüşüme kazandırılması gerekiyor. Hurda sektörünün bir parçası olarak yerini koruyan demir hurdası müşterilerimiz istenilen konumdan hurdaların alımı ve satımı için Gümüşhane bölgesi için her zaman hizmetinizdeyiz.Bakır Hurda Alan Firmalar


Bakır hurdası geri dönüşümü zor olan bir malzemedir. Hurda olarak bile çok değerli bir

maden olan bakır piyasada bakır tel, bobinlerde ve elektrik-elektronik kullanılan yerlerde bolca bulunmaktadır. Soyma bakır, bakır lama, teneke bakır gibi ürünlerinde bakır hurdası olarak alım ve satımı yapılmaktadır. Bakır metaller içinde elektriği en iyi ileten maddelerden biri olması sonucu elektrik işlerinde ve bu tip kullanımlarda oldukça önemlidir. Gümüşhane hurda sektörü ile bakır hurdalarınızı istediğiniz yerden en iyi fiyatlardan alıp size ekstra gelir katkısı sağlayacak ve sonrada yapılan bu geri dönüşümün sayesinde daha temiz bir doğa olmasını Türkiye Hurda olarak amaçlamaktayız.


Alüminyum Alan Hurdacılar


Alüminyum rengi gümüş olan bir metaldir. Dünyada en yaygın metal malzemedir ve doğada cevher olarak bulunur. Piyasada birçok işlem görmüş çeşit çeşit alüminyum bulunmaktadır. Türkiye hurdanın işbirliği yaptığı Gümüşhane hurdacıları alüminyum hurdasını alüminyum profil, alüminyum sac, alüminyum lama, alüminyum tel ve çıkma alüminyum hurda olarak alımı ve satımı yapılmaktadır. Hurdalarınızın konumunu söylemeniz sonucunda en yakın hurdacı firmamızı sizlere yönlendirerek belirlenen fiyatlardan alımını yapıyoruz.

18 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

MUĞLA HURDACI

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.