TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

ESKİŞEHİR HURDACI

Türkiye hurda firmamızın hizmet verdiği illerden biri de Eskişehir'dir. Eskişehir ilimiz Eti, Tusaş Motor Sanayi gibi çok büyük firmalara ev sahipliği yapaktadır. Aynı zamanda öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir ' de en çok çıkan atık türleri plastik hurda, kağıt hurda olarak gözükmektedir. Sürekli olarak da kentsel açıdan yenilenen Eskişehir'de ev yıkımlarından ortaya çıkan demir hurda çeşitleri vardır. Türkiye Hurda firmamız Eskişehir ilinde ki hurdalarınızı en güncel fiyatlarla alımını yapmaktadır.

İlginizi çekebilir: KOCAELİ HURDACI

METAL HURDA

Metal hurda diğer illerimizde de olduğu gibi Eskişehir ili içinde geri dönüşümü oldukça önemlidir.Gerek ekonomik olarak gerek çevresel faktörler olarak metal hurda geri dönüşümü oldukça önemlidir. Hayatımızın her yerinde karşılaşabileceğimiz metal hurdalarınız firmamız tarafından geri dönüştürülmektedir.Ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunan metal hurda geri dönüşümü sayesinde yeni metal üretiminden tasarruf yapmaktayız. Türkiye Hurda firmamız metal hurdalarınızı 7/24 istediğiniz konumdan almaktadır.


PLASTİK HURDA

Plastik hurda Eskişehir hurda sektöründe oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Genç nüfusun çok olduğu bir il olduğu için tek kullanımlık plastik malzemeler çok kısa işlevselliğini yitirdikten sonra plastik hurda olarak yerini almaktadır. Plastik hurdalar genellikle pet şişeler, bazı ev gereçleri, naylon poşetlerden oluşmaktadır.Türkiye Hurda firmamız plastik hurdalarınızı istediğiniz konumdan almaktadır.


24 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.