TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

EDİRNE HURDACI

Edirne ili bünyesinde organize sanayi bölgesi bulundurmasından dolayı atık hurdaları çok çıkan illerimizden biridir. Organize sanayi bölgesinde genellikle alüminyum , demir, plastik , kağıt üretimi yapılmaktadır. Türkiye Hurda firmamız Edirne ilindeki metal hurdalarınızı, soyma bakır hurdalarınızı , plastik hurdalarınızı , alüminyum hurdalarınızı ve kağıt hurdalarınızın geri dönüşümünü yapmaktadır. Atık hurdalarınız firmamız tarafından en güncel fiyatlarla alınmaktadır.    

İlginizi çekebilir: KIRKLARELİ HURDACI

ALÜMİNYUM HURDA

Edirne ilinde Alüminyum hurda sayısı oldukça fazladır. Bunun nedeni gündelik hayatta kullanılan malzemelerin atık hurda


haline gelmesi dışında organize sanayi bölgesinde de yapılan üretimlerden kalan alüminyum profil, alüminyum sac gibi atıkların oraya çıkmasıdır. Geri dönüşümüne en çok değer verdiğimiz illerden biri olan Edirne'de ki alüminyum hurdalarınız en güncel fiyatlarla firmamız tarafından alınmaktadır.


DEMİR HURDA

Demir tüm metaller içinde yaklaşık %95 oranında kullanılan metaldir. Çoğu alanda kullanılabilmesinin yanından düşük maliyetinden dolayı her ilde oldukça çok çıkan demir hurdalar Edirne ilimizin bünyesinde organize sanayi bölgesini bünyesinde bulundurmasından dolayı daha da çok çıkmaktadır. Demir hurdaların geri dönüşümü günden güne kulanılma miktarının artmasından dolayı da ayrıca bir önem kazanmaktadır. Firmamız demir hurdalarınızı istediğiniz konumdan en güncel fiyatlarla Edirne ilinden almaktadır.

KAĞIT HURDA

Kağıt hurdalar her ilde olduğu gibi Edirne ilinde de oldukça çok çıkmaktadır. Kağıt hurdaların geri dönüşümüne oldukça titiz bir şekilde yaklaşan Türkiye hurda firmamız Kağıt hurdalarınızı güncel fiyatlarla istenilen zamanda almaktadır. Kağıt atıklar piyasada genellikle kitaplar, dergiler, gazete kağıtları ve A4 kağıtlar olarak bulunmaktadır. Siz müşterilerimize kağıt hurdalarınızın geri dönüşümünde 7/24 hizmet vermekteyiz.

4 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.