TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

DÜZCE HURDACI

Türkiye Hurda firmamızın hizmet verdiği yerlerden biri de Düzce'dir. Düzce ili bünyesinde plastik sanayi , demir çelik sanayi ve otomotiv sanayi bulundurmasından dolayı Düzce ilinde geri dönüşüm atıkları olarak genellikle metal hurda , plastik hurda, alüminyum hurda bulunmaktadır. Atık hurdaların geri dönüşümü sayesinde çöpe giden yolda hurdaları geri dönüştürerek onlara bir değer kazandırıyoruz. Hem ülke ekonomisine katkıda bulunup hem de Düzce ilindeki inşaat firmalarına ve fabrikalarına da fırsatlar sunmaktayız. Türkiye Hurda firmamız Düzce ilindeki atık hurdalarınızı en güvenli şekilde almaktadır.


İlginizi çekebilir: ESKİŞEHİR HURDACIPLASTİK HURDA

Düzce ilinin insan popülasyonunun gitgide artması ve Düzce ilindeki plastik üreten fabrika sayılarının çok olmasından dolayı plastik hurda Düzce'de en çok çıkan hurda türüdür. Plastik hurdalar genellikle plastik borular, pet şişeler, naylon torbalar , şampuan şişeleri gibi hayatımızın büyük bir bölümünde yer almaktadır.Türkiye Hurda firmamız Düzce ilindeki plastik atıklarınızı istediğiniz konumdan en güncel fiyatlarla almaktadır.


METAL HURDA

Düzce metal hurda açısından oldukça yoğun bir ildir. Bünyesinde oldukça çok fabrika bulunduran ve sürekli gelişmekte olan Düzce ilinde metal hurda ; çatı sökümlerinden , fabrika yıkımlarından , bina yıkımlarından oldukça çok açığa çıkmaktadır. Türkiye Hurda firmamız Düzce ilinde ki atık metal hurdalarınızı değerinde almaktadır. 7/24 hizmet verdiğimiz Düzce ilinde ki metal hurdalarınız istediğiniz konumdan alınmaktadır.


ALÜMİNYUM HURDA

Alüminyum Düzce hurda piyasasında oldukça önemli bir yer tutmaktadır.Alüminyum üretimi oldukça zordur ve geri dönüştürülmesi çok önemlidir. Alüminyum hurdaların geri dönüşümü sayesinde enerji tüketiminde %95 , su kirliliğinde %97 , hava kirliliğinde %95 lik bir azalma ortaya çıkmaktadır.Bu yüzden alüminyumun geri dönüşümüne firmamız tarafından çok değer verilmektedir.Alüminyum hurda türü araba parçaları, konteynırlarda, bazı mutfak gereçleri gibi maddeler işlevselliğini kaybettikten sonra karşımıza çıkar. Türkiye Hurda firmamızın Düzce ilinde ki şubemiz alüminyum hurdalarınızı en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan almaktadır.


27 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.