TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

BEŞİKTAŞ HURDACI

İstanbul Avrupa yakasının sahil kenarında bulunan Hurdacılık hizmeti sunan firmalarımızla birlikte önemli ilçelerin başında gelmektedir. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, kağıt - karton atıklar, plastik atık, cam atık gibi geri dönüşüme katılabilecek hurdaların alımını gerçekleştiriyoruz.

Bakır Hurda Alan Firmalar


Bakır hurdalar gerekli tartımlarla birlikte belirlenen güncel fiyatlardan alımı

gerçekleştirilmekte. Piyasada işlenmiş olarak bulabilen bakır hurdalar geri dönüşüme katılarak tekrar kullanıma sunuluyor. Elektrik akımını iyi iletmesi nedeniyle elektronik kapsamında bolca bakır hurdası kullanılmaktadır. Hurdaların soyma bakır, bakır teli, bakır lama, bakır sac gibi hurdaların alımı Beşiktaş hurdacı firmalarımız tarafından alımı özenle

yapılmaktadır.Alüminyum Hurda Alan Firmalar


Alüminyum hurda metal hurdalar arasında en çok yer bulan malzemelerin başında geliyor. Yapılan kilogram tartımlarına göre belirlenen güncel fiyatlardan alımı gerçekleştirilmektedir. Alüminyum hurdası piyasada alüminyum profil, alüminyum sac levha, alüminyum lama, çıkma alüminyum parçalar gibi hurdalar olarak bulunur. İstenilen konumdan hurdaların alımı gerçekleşir.Kağıt-Karton Atık Alan Firmalar


Kağıt ve karton atıkların iş yerlerinde , okullarda ve çeşitli yerlerden bolca atık kağıt ve karton çıkması hem atık çıkan yerlere ek gelir hem de doğaya geri dönüşüm olarak kazandırılması ekosistemi ve çevreyi korumak için oldukça önemli. Hurda olarak çıkan atık kağıt ve kartonlar A4 kağıtları çeşitli dergi ve okul kitapları, defterler, gazeteler gibi malzemelerin alımı Beşiktaş hurdacı firmalarımı tarafından güncel fiyatlarla ve tartımlarla gerçekleşmektedir.


15 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.