TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

BAYBURT HURDA - HURDA ALIM SATIM İŞLERİ

Bayburt Hurda hizmetleri için uzun yıllardır hurda sektöründe hizmet veren deneyimli firmalarımız bulunmaktadır. Hurdaların her çeşidini uygun fiyatlardan alımını yapmaktayız. Demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, plastik atık, cam atık, kağıt karton ve sarı hurdasının alımları Bayburt' daki anlaşmalı hurdacılarımız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.


İlginizi çekebilir: Edirne Hurda - Alikobant Hurda Fiyatları - Zamak Hurda Fiyatları


Demir Hurda Alan Firmalar

Demir hurda mukavemeti güçlü ve ağır bir metaldir. İnşaat sektöründen çıkan atık demir hurda, otomotiv sektöründen çıkma demir parçalar malzeme temizliği bakımına göre belirlenen uygun fiyatlardan alımı Bayburt hurdacı firmalar tarafından müşterilerimize hurda alımı konusunda yardımcı olmak için elimizden gelen bütün çabayı sunuyoruz.Alüminyum Hurda Alan Firmalar

Alüminyum hurdası piyasada ısıl işlem görmüş ve çeşitli magnezyum oranlarında olan

serilerdeki alüminyum hurdaları müşterilerimizden özelliğine göre belirlenen fiyatlardan hurdaların alımı konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu alüminyum hurdaların geri dönüşümü hem müşterilerimizin kendilerine ek gelir olarak dönmesi hem de hurdaların geri dönüşümüne katılmasıyla oluşan bu zincir sisteminin artıları amaçladığımız hedefler doğrultusunda ilerlemektedir.Bakır Hurda Alan Firmalar

Bakır sanayi sektöründe çeşitli motor sarımlarında kullanılan bakır teller hurda olarak tekrardan geri dönüşümle birlikte tekrar kullanıma sunulması ülke ekonomisine olan katkısı ve doğanın korunumu açısından çok önemli. Bayburt hurdacılar olarak hurdacılık hizmetini en iyi şekilde vermeyi amaç ediniyoruz. Bakır hurdalar için istenilen konumlardan alımı için en yakın firmamızı müşterilerimize yönlendirerek gerekli hurda alımı gerçekleşiyor.

9 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.