TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

ARDAHAN HURDACI - ARDAHAN HURDA ALIM SATIM

Ardahan hurda alan firmalarımız elinizde bulunan her çeşit hurdayı istenilen yer ve zamanda almayı amaçlayan profesyonel firmalardır. Metal hurdalar, plastik atık, kağıt-karton atık, cam atık gibi hurdaların alımı ve satımı konusunda hizmet vermekteyiz. Ardahan hurdacı firmalarımız genel itibariyle çeşitli metal hurda hurdaların alımı cam atık, plastik ve kağıt karton atık gibi hurdaların çıktığı bir bölgedir. Firmalarımız bu bölgelerden geri dönüşüme verdiğimiz önem sebebiyle çıkan hurdaların alımı konusunda çok ciddi bir çalışma yönetiyoruz. Çıkan demir hurda, alüminyum hurda, sarı hurdası, bakır hurdası, kağıt- karton atık geri dönüşümü, cam atık ve plastik atık geri dönüşümü hizmeti sunmaktayız.

İlginizi çekebilir: Kars Hurdacı
Demir Hurdası Alan Firmalar

Demir hurdası Avrupa yakasında sürekli yükselen inşaat sektörünün en önemli yapı taşıdır. Demir hurdası inşaatlarda kullanılan demir hurda atıkların elinizden çıkartarak kendinize ek gelirin yanı sıra ülke ekonomisine olan faydadan dolayı yapılması gereken bir geri dönüşüm işlemidir. Demir hurdası her alanda farklı hurda çeşitleriyle karşımıza çıkmaktadır. Uygun fiyatlardan yaptığımız anlaşmalarla istenilen konumdan alınan hurdalarınız siz müşterilerimize profesyonel bir iş tutumuyla yardımcı olmaktadır.Kağıt-Karton Atık Alan Firmalar

Kağıt atık geçmişten günümüze geri dönüşümde olması gereken yegâne malzemedir.


Dünyamızda korumamız gereken bir tek doğamız olduğunun bilincinde olan geri dönüşüm şirketi olan TohumX ve biz Türkiye Hurda ortak çalışmalarımızla kağıt ve karton atık konusu üzerinde daha bilinçli bir yaklaşımdayız. Ardahan hurda alan firmalarımız kağıt ve karton atıklarınıza uygun fiyatlardan yapılacak olan anlaşmalarla istenilen zaman ve konumdan alımları yapılacaktır. Kağıt-karton atıkları piyasada okul kitapları, çeşitli kitap-dergiler, okul defterleri, gazete, A4 sayfaları gibi çeşitli atık hurdalar olarak bulunmaktadır. Taksim – Beyoğlu hurdacı firmalarımızı siz müşterilerimize yönlendirerek 7/24 profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.Plastik Atık Alan Firmalar

Plastik atık alan hurdacı firmalarımız Ardahan bölgesinde oldukça yoğun olarak hizmet vermektedir. Plastik geri dönüşümü doğada doğal yollarla çok uzun yıllar sürmesi nedeniyle geri dönüşüme girmesi gereken bir malzemedir.


Geri dönüşüme giren plastik atıklar tekrar çeşitli yerlerden kullanıma hazır hale getirilerek piyasaya sunulmaktadır. Plastik atık piyasada genel itibariyle pet şişeler, çeşitli plastik içecek kutuları, ambalaj ve kalıp üretimlerinden çıkan atık plastik gibi her yerde kullanılan plastik atıkların alımını uygun ve güncel fiyatlardan yapmaktayız. Plastik atıklarınızın geri dönüşüme girmesi ülke ekonomisine fayda sağlamakla birlikte doğadaki dengeyi bozmaması içinde çok önemlidir.

15 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.