TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

ANKARA HURDACI

Türkiye'nin başkenti olan Ankara hurda sektörü açısından hizmet verdiğimiz illerden biridir. Sürekli gelişmekte olan Ankara'da insan sayısının oldukça yüksek olması, yeni kentleşmelerin olması, sanayi sektörünün günden güne gelişmesi nedeniyle hurda açısından oldukça zengindir. Ankara'da hurda çeşitleri olarak metal hurda,alüminyum hurda, plastik hurda, kablo hurdalar, bakır hurdalar, kağıt hurdalar oldukça çok çıkmaktadır.Türkie Hurda firmamız Ankara ilinde ki atık hurdalarınızı en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan almaktadır.

İlginizi çekebilir: ANKARA HURDACI - ANKARADA HURDA ALAN FİRMAALÜMİNYUM HURDA

Alüminyum hurda denilince akla ilk gelen ilimiz Ankara'dır. Günümüzün her yerinde

Alüminyum Hurdası

alüminyum kullanılmaktadır.Evlerde kullanılan ürünlerin çoğunda alüminyum kullanılması, Ankara'da günden güne gelişen sanayide alüminyumun hurdanın oldukça çok açığa çıkması Ankara ilinde alüminyum hurda oranının bu kadar yüksek olmasının başlıca nedenlerindendir.Türkiye Hurda firmamız alüminyum atık olarak genelikle alüminyum tel hurda , alüminyum petek hurda , alüminyum bazlı ev gereçleri, alüminyum profil hurda gibi atıklarınızı almaktadır.Türkiye Hurda firmamızın Ankara şubesinde alüminyum atıklarınız en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan 7/24 alınmaktadır.


BAKIR HURDA


Bakır hurda , alüminyum hurdadan sonra Ankara hurda sektöründe büyük bir yer kaplayan hurda çeşididir. Bakır hurda geri dönüşümü oldukça önemli olan bir hurdadır. Ankara hurda piyasasında genellikle yıkım-söküm yapılan yerlerden, fabrikalardan, elektrik elektronikle uğraşan firmalarda oldukça çok açığa çıkmaktadır.Bakır hurda Ankara piyasasında genellikle trafo bakır, soyma bakır, kablo hurdalardan elde edilen bakır şeklinde bulunmaktadır. Hurda türü olarak oldukça yüksek fiyatlardan alınan bakır hurda dönüşümü ülke ekonomisine de büyük bir katkıda bulunmaktadır. Türkiye Hurda firmamız Ankara ilindeki bakır hurdalarınızı istediğiniz konumdan en güncel fiyatlarla alımını yapmaktadır.


KAĞIT HURDA

Kağıt hurda nüfus yoğunluğu yüksek olan yerler de çok çıktığı için Ankara ilinde de oldukça çok açığa çıkmaktadır. A4 kağıtları, mukavvalar, dergiler , işlevselliğini yitirmiş kartonlar Ankara kağıt hurda sektörünün büyük bir çoğunluğunu oluşturmaktadır. Geri dönüşümü yapılan kağıt hurdalar doğamızın kirlenmesinin de önüne geçtiği için firmamız tarafından oldukça önem görmektedir.Türkiye Hurda firmamız kağıt hurdalarınızı en güncel fiyatlarla Ankara'da istediğiniz konumdan almaktadır.

10 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.