TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • Uğurcan Taşar

ADANA HURDACI - ADANA YÜREĞİR HURDACI - ADANA HURDA FİYATLARI

Adan hurdacı bakımından şehirde hurdacı olarak hizmet veren firmaların yoğunlukta olduğu, hurda alımı ve satımı konusunda profesyonel ilçelerden biridir. Avcılar hurda sektörü geri dönüşüm ile birlikte alüminyum, kağıt, karton, sarı hurdası, demir, bakır, metal, plastik ve cam yoğunlukta olan hurda geri dönüşümünde Türkiye Hurdacıları arasında önemli bir konuma sahip. Hurdalarınız için size en yakın hurdacı firmayı yönlendiriyoruz. İstediğiniz konumdan hurdaların alımı ve satımı uygun fiyatlar üzerinden gerçekleşmekte.İlginizi çekebilir: ANTALYA HURDACI - ANTALYA HURDA FİYATLARI- ANTALYA DEMİR BAKIR KAĞIT HURDAAdana Alüminyum HurdacılarıAlüminyum hurdası sert alüminyum ve yumuşak alüminyum olarak ikiye ayrılmaktadır. Avcılarda hizmet veren hurda firmaları alüminyum hurdası için alım ve satım yapan hurdacıların olduğu, belirlenen uygun fiyatlarda yapılan anlaşmalarla hurdaların geri dönüşüme katılmasında önemli bir görev üstlenmiştir.Adana'da Bakır Hurda Alan Firma


Adana'da bakır hurda alan firmaları merak ediyorsanız ve fiyat almak istiyorsanız firmamıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası konusunda, bakır, genelde zor bulunan ve değeri yüksek bir madendir. Bakır sanayilerde kullanımı önemli olması dışında kullanışlı bir hammadde malzemesidir. Bakır hurdası genelde bakır lama, bakır sac, bakır talaşı, soyma bakır kablo, trafo bakırı gibi daha çok çeşidiyle hurda alımı ve satımı yapılmaktadır.Adana Kağıt-Karton HurdacılarıKağıt ve karton hurdası geri dönüşümün en önemli malzemesidir. Kağıtların dünya için önemi ağaçlardan temin edilmesi ile birlikte çokça artmaktadır ve bizlerin üzerine düşen burada kağıtların ve kartonların hurda olarak geri dönüşüme kazandırılmasında rol oynamamız gerekmektedir. Kağıt ve Karton hurda olarak A4 kağıtları, okul kitapları, defterler, gazete kağıtları gibi piyasada bulunan kağıt ve kartonların hurda olarak alımı satımı Avcılar Hurdacıları tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

12 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.