TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

ŞANLIURFA HURDACI

Hurdacılık konusunda sektörde lider firmalardan biri olan Türkiye Hurda, Şanlıurfa'da da hizmet vermektedir. Güney Doğu bölgesinin hurda konusunda önemli illerinden biri olan Şanlıurfa, hurdacılık sektöründe sayılı illerinden birisidir. Şanlıurfa hurdacılık için önemli hurdaların arasından hurda kağıt, hurda alüminyum ve hurda demir gibi katma değerli geri dönüştürülebilir hurdaların merkezidir. Türkiye Hurda , verdiği hizmetle hurdalarınızı en güncel fiyatla bulunduğu her saatte alabilir.


İlginizi çekebilir: KİLİS HURDACI - HURDA ALIMI

Demir Hurda Alan Firmalar


Demir hurda geri dönüşüm sektörünün çok bilinen ve sık kullanılan metal hurdalarındandır. Ek olarak demir endüstrisi ile birlikte kullanım alanı konusunda geniş bir üretim yelpazesi olan hurda türü, demir hurdasıdır. Şanlıurfa ilimiz insan yoğunluğu ,merkezi yerlere yakınlığı, yüzey alanı genişliğinden ötürü demir hurdası açısından iyi bir potansiyel taşıyor. Demir hurdanın geri dönüştürülmesi ve kullanılması il ve ülke ekonomisi için oldukça önemli. Çünkü inşaat, otomotiv, korkuluklar, döküm tavalar gibi birçok alanda demir kullanılır ve yüksek oranda geri dönüşüme müsait bir hurda olma özelliği taşır. Demir hurdanız varsa Türkiye Hurda‘ nın sağladığı hizmet ile istediğiniz konumdan güncel ve iyi fiyat politikasıyla alınmaktadır.


Alüminyum Hurda Alan Firmalar


Alüminyum hurdası piyasada ısıl işlem görmüş ve çeşitli magnezyum oranlarında olan

serilerdeki alüminyum hurdaları müşterilerimizden özelliğine göre belirlenen fiyatlardan hurdaların alımı konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu alüminyum hurdaların geri dönüşümü hem müşterilerimizin kendilerine ek gelir olarak dönmesi hem de hurdaların geri dönüşümüne katılmasıyla oluşan bu zincir sisteminin artıları amaçladığımız hedefler doğrultusunda ilerlemektedir.


Kağıt-Karton Atık Alan Firmalar


Kağıt ve karton atıkların iş yerlerinde , okullarda ve çeşitli yerlerden bolca atık kağıt ve karton çıkması hem atık çıkan yerlere ek gelir hem de doğaya geri dönüşüm olarak kazandırılması ekosistemi ve çevreyi korumak için oldukça önemli.


Hurda olarak çıkan atık kağıt ve kartonlar A4 kağıtları çeşitli dergi ve okul kitapları, defterler, gazeteler gibi malzemelerin alımı Şanlıurfa'daki hurdacı firmalarımız ile güncel fiyatlarla ve tartımlarla gerçekleşmektedir.Urfa Hurdacı - Şanlıurfa Hurda Demir Fiyatları - Şanlıurfa kağıt geri dönüşüm


12 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

MUĞLA HURDACI

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.