TÜRKİYE HURDA VE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda Teklifi Al

Hurdalarınızın Değerini Öğrenmek İçin Aşağıdaki Bilgileri Doldurun. Size 15 Dakika İçersinde Teklif Yapalım.

arrow&v
arrow&v

En kısa zamanda iletişime geçeceğiz !

WhatsApp
Bizi Arayın
  • TÜRKİYE HURDA

ÇANAKKALE HURDACI

Çanakkale, hurda sektöründe hizmet verdiğimiz illerden biridir. Ülkemizin doğal güzelliklerini bünyesinde bulunduran Çanakkale ilimizde genellikle demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, çinko hurda ve kablo hurda geri dönüşümü yapılmaktadır. Amacımız Çanakkale ilinde geri dönüşüm yaparak bu ilimizin doğal güzelliklerini korumaktır. Çanakkale'de ki hurdalarınızı en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan almaktayız.


İlginizi çekebilir: DÜZCE HURDACIÇİNKO HURDA

Çanakkale'de alımını yaptığımız önemli hurda türlerinden biri çinko hurdadır. Çinko hurda,

demir hurdası ve bakır hurdasında sonra geri dönüşümü yapılan en önemli hurda türlerinden biridir. Çinkonun otomotiv sektöründen floresan lambalara kadar çok geniş bir kullanım alanı vardır. Ayrıca magnezyum, bakır gibi metallerle oluşturduğu alaşımlarda birçok alanda kullanılmaktadır. Bu yüzden çinko hurda geri dönüşmü çok önemlidir. Türkiye Hurda olarak çinko hurdalarınızın alımını en güncel fiyatlarla istediğiniz konumdan almaktayız.DEMİR HURDA

Çanakkale demir hurda dönüşümü en çok yapılan illerden biridir.Çünkü demir hurdası inşaat sektöründe hem yıkımlarda hem yeni bina yapımlarında,sanayi sektöründe ,otomotiv sektörü gibi birçok alanda kullanılmaktadır.Demir madeni genellikle yapılan işlerden sonra işlevsiz hale gelmektedir. Geri dönüşü ülke ekonomisine de ithalatı azalttığı için katkıda bulunmaktadır. Çanakkale ilinde istediğiniz konumdan demir hurdalarınız en güncel fiyatlarla firmamız tarafından alınmaktadır.ALÜMİNYUM HURDA

Alüminyum hurda Çanakkale'de geri dönüşümünü yaptığımız atıklardan biridir.Alüminyum

çelikten sonra yeniden üretilebilme özelliğine sahip 2. hurda türüdür.Alüminyum hurda dönüşümünün ülkemizde asıl önemli olmasının nedeni ülkemizin alüminyumu %75 oranında ithal etmesidir. Bu yüzden alüminyum hurdalar doğaya atılmamalı ve mutlaka geri dönüşümü yapılmalıdır. Türkiye Hurda firmamız alüminyum hurdalarınızı Çanakkale ilinde istediğiniz konumdan almaktadır.

10 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Türkiye Hurda Olarak Neler Yapıyoruz ?

Türkiye Hurda olarak geri dönüşümde lider firmalar arasındayız. Türkiye hurda olarak imalat artığı, toplama hurdalar, metal hurdalar, alüminyum hurdalar, kitap defter hurdası ve aklınıza gelebilecek bütün hurda ve atık çeşitlerini kendi ekibimiz tarafından satın almaktadır. Hurdanız nerede bulunursa bulunsun hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yukarıda bulunan formu dolduruğunuzda en kısa zamanda teklfi vermiş oluruz. Daha hızlı hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayabilir hatta whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Türkiye Hurda; hurdalarınızı hurda fiyatları sayfasında yer alan "Güncel Hurda Fiyatları Listesinde" yer alan fiyatlardan adresinizden alır. Size en yakın hurdacı Türkiye Hurdadır.